Oferta

Szybki postęp cywilizacyjny pociąga za sobą dążenie ludzi do zwiększania komfortu mieszkaniowego. Cel ten jest możliwy do realizacji poprzez zastosowanie w budownictwie nowych materiałów - trwalszych, lepszych i bardziej elastycznych niż tradycyjne. Duży krok naprzód w tym zakresie obserwuje się w instalacjach sanitarnych, które związane są integralnie z każdym budynkiem.

Nowoczesne i trwałe instalacje podwyższają komfort w każdym obiekcie, a szczególnie w budynkach mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Zapewniają prawidłowe warunki eksploatacji bez narastania korozji powodującej konieczność częstych wymian instalacji wodnych.

Projektanci marki Vodaro za cel postawili sobie stworzenie instalacji sanitarnych odpowiadających nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Dzięki temu instalacje Vodaro cechuje bardzo wysoka trwałość bez konieczności wymiany, wysoka odporność chemiczna a także obojętność w stosunku do wody pitnej zapewniająca całkowite bezpieczeństwo zdrowotne użytkowników.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem. Obecnie w sprzedaży posiadamy kompletny system instalacji sanitarnych z polipropylenu a nasi specjaliści pracują nad wprowadzeniem do sprzedaży instalacji innych typów.